Extra Info

 
 

Start  
 

Terug  

 

Waterpolo

 

Verslagen en Foto's     Wedstrijd seizoen 2009 - 2010

 
Wedstrijdverslag Heren 1

Wedstrijd:   WSG Dragor -  Aqua'68 CG1  

Leon van Baren  

Uitslag: 7-8     

Heren  1 knokt zich langs WSG Dragor

Afgelopen zaterdag speelde Heren 1 in Drachten tegen WSG Dragor. Na een vreemd wedstrijdverloop zat het venijn in de staart van de wedstrijd. Met een man minder knokte Aqua’68 zich langs de thuisclub en ging met een 8-7 overwinning terug naar Assen.

Heren 1 had maar 7 spelers en daardoor was afgesproken rustig aan te beginnen en de momenten de kiezen in de aanval.  In de 1e periode lukte dit prima en na een snelle pas scoorde Marco met zijn beroemde “no look” schot. Kort daarna werd Eelke goed aangespeeld op de midvoor. Hij draaide handig weg en liet de keeper van dichtbij kansloos.  In de 2e periode bleef Aqua’68 rustig spelen.  Achterin zat het goed dicht en voorin werd goed gezwommen. Nico tekende de 3-0 toen hij goed wegzwom van zijn man en hard raakschoot.  Tijdens een man-meer situatie was het Arjan die goed werd vrijgespeeld en hij van een meter of 7 raak knalde. Vlak voor het einde van de 2 periode brak Aqua opnieuw uit via Marco, die op zijn beurt Evert-Jan op de midvoor vond. Evert-Jan stuurde zijn directe verdediger het bos in en liet de keeper van dichtbij kansloos.

In de 3e periode kantelde de wedstrijd volledig. Dragor ging alles of niets spelen en kwamen binnen no-time terug tot 5-3. Tijdens een man-meer situatie van Aqua’68 beging Dragor een overtreding, welke niet werd gezien door de scheidsrechter.  Dragor kon uitbreken en bracht daarmee de stand op 5-4. Vlak voor het einde van de periode kwam de thuisclub zelfs langszij. 5-5.

Heren probeerde zich te herpakken in de 4e periode.  Eelke kroop slim voor zijn man en met een bekeken bal bracht hij Aqua’68 weer op voorsprong. Dragor ging steeds ruwer spelen en kwam weer langszij door een afstandsschot. Eelke had de smaak te pakken en zorgde voor de 7-6.  Dragor probeerde van alles en schuwde zelfs het lichamelijk geweld niet toen Nico een kopstoot kreeg. De speler van Dragor kreeg om onbegrijpelijke reden alleen een umw en geen umw/4. Nico kon niet meer verder en hierdoor moest Aqua door deze actie, met nog 2 minuten op de klok, met een man minder verder ! Aqua zette alles op alles en rechtte hun rug. Er werd gezwommen en geknokt voor elke meter en na een uitstekende redding van Jaap Jan was het Eelke die in de break de 8-6 op het bord bracht.  Dragor kwam met een bekeken schot nog terug tot 8-7 met nog 40 seconde te gaan.  Aqua probeerde een lange aanval te spelen. Dit lukte vrij aardig maar desondanks kreeg de thuisclub nog een mogelijkheid maar Jaap-Jan was attent en sleepte daarmee de overwinning uit het vuur.

 

 

 

 

 


 

 
   
 

                                                                                                Copyrighted by Bertjan Marree, All rights reserved, 2006