Waterpolo – Agenda

Voor actuele informatie over standen, uitslagen en het wedstrijdrooster kunt u ook kijken op de website van de KNZB. Let wel: de agenda is aan wijzigingen onderhevig! Wanneer er wijzigingen optreden, zal u dit op tijd worden gemeld middels een email of is het te lezen op de website.

Heren 1, District 1e klasse
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
8-9-2018 18:30 Aqua'68 H1 Midden-Drenthe (SG) H1 De Bonte Wever ASSEN
22-9-2018 18:30 Aqua'68 H1 TriVia H2 De Bonte Wever ASSEN
30-9-2018 14:30 Azuro H1 Aqua'68 H1 Dubbelslag DELFZIJL
6-10-2018 16:00 Aqua'68 H1 De Walvisch H2 De Bonte Wever ASSEN
14-10-2018 09:00 AJ team Aqua'68 H1 Pagedal STADSKANAAL
20-10-2018 18:00 De Plons H1 Aqua'68 H1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
3-11-2018 18:00 Aqua'68 H1 AJ team De Bonte Wever ASSEN
10-11-2018 20:30 Aqua'68 H1 GZVW H1 De Bonte Wever ASSEN
24-11-2018 18:45 Aqua'68 H1 De Granaet H1 De Bonte Wever ASSEN
1-12-2018 19:45 Aqua'68 H1 TriVia H3 De Bonte Wever ASSEN
8-12-2018 18:30 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 Aqua'68 H1 It Gryn STIENS
19-1-2019 16:30 TriVia H2 Aqua'68 H1 Helperbad GRONINGEN
26-1-2019 18:45 Aqua'68 H1 Azuro H1 De Bonte Wever ASSEN
2-2-2019 16:00 De Walvisch H2 Aqua'68 H1 De Parrel GRONINGEN
16-2-2019 20:00 Orca H2 Aqua'68 H1 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
2-3-2019 20:30 Aqua'68 H1 Orca H2 De Bonte Wever ASSEN
17-3-2019 17:30 GZVW H1 Aqua'68 H1 De Watertoren WINSCHOTEN
30-3-2019 17:50 De Granaet H1 Aqua'68 H1 Tolhuisbad DOKKUM
6-4-2019 20:45 TriVia H3 Aqua'68 H1 Helperbad GRONINGEN
13-4-2019 20:15 Aqua'68 H1 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 De Bonte Wever ASSEN
Heren 2, District 2e klasse
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
14-10-2018 18:30 WSG ESTA (SG) H7 Aqua'68 H2 De Watertoren WINSCHOTEN
10-11-2018 19:45 Aqua'68 H2 GZVW H3 De Bonte Wever ASSEN
24-11-2018 18:00 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 De Bonte Wever ASSEN
8-12-2018 17:50 Moby Dick H2 Aqua'68 H2 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
15-12-2018 19:45 De Inktvis H1 Aqua'68 H2 De Kalkwijck HOOGEZAND
9-2-2019 19:00 Aqua'68 H2 WSG ESTA (SG) H7 De Bonte Wever ASSEN
16-2-2019 17:45 Midden-Drenthe (SG) H4 Aqua'68 H2 De Peppel BEILEN
2-3-2019 19:45 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H4 De Bonte Wever ASSEN
17-3-2019 14:30 GZVW H3 Aqua'68 H2 De Watertoren WINSCHOTEN
23-3-2019 19:45 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 De Bonte Wever ASSEN
30-3-2019 20:15 Midden-Drenthe (SG) H3 Aqua'68 H2 De Peppel BEILEN
13-4-2019 19:30 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 De Bonte Wever ASSEN
Dames 1, District 2e klasse A
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
15-9-2018 18:00 Midden-Drenthe (SG) D1 Aqua'68 D1 De Peppel BEILEN
29-9-2018 17:45 Moby Dick D1 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
6-10-2018 15:15 Aqua'68 D1 GZVW Da1 De Bonte Wever ASSEN
20-10-2018 17:00 Wetterwille Da1 Aqua'68 D1 De Wetterstins BURGUM
4-11-2018 15:30 GZVW Da1 Aqua'68 D1 De Watertoren WINSCHOTEN
10-11-2018 19:00 Aqua'68 D1 Wetterwille Da1 De Bonte Wever ASSEN
1-12-2018 19:00 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 De Bonte Wever ASSEN
19-1-2019 17:45 Midden-Drenthe (SG) D1 Aqua'68 D1 De Peppel BEILEN
26-1-2019 18:00 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 De Bonte Wever ASSEN
2-2-2019 18:00 Aqua'68 D1 Moby Dick D1 De Bonte Wever ASSEN
9-2-2019 18:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) D1 De Bonte Wever ASSEN
2-3-2019 19:00 Aqua'68 D1 GZVW Da1 De Bonte Wever ASSEN
16-3-2019 18:30 Wetterwille Da1 Aqua'68 D1 De Wetterstins BURGUM
23-3-2019 19:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) D1 De Bonte Wever ASSEN
30-3-2019 09:00 WSG ESTA (SG) Da2 Aqua'68 D1 Pagedal STADSKANAAL
6-4-2019 18:45 Moby Dick D1 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
Aqua'68 BG1 (gemengd-B <17), 2e klasse A
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
23-9-2018 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE TriVia BG1 De Smelte SMILDE
30-9-2018 13:30 Azuro BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE Dubbelslag DELFZIJL
7-10-2018 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE Orca BG1 De Smelte SMILDE
13-10-2018 17:00 BG1 Bolsward/ FZC54' Aqua'68 BG1DRENTHE Vitaloo BOLSWARD
10-11-2018 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE GZVW BG1 De Bonte Wever ASSEN
18-11-2018 18:15 HZPC/AvǸna (SG) BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
1-12-2018 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE DraGor (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
8-12-2018 17:00 De Reest BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE Bad Hesselingen MEPPEL
19-1-2019 14:30 TriVia BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE Helperbad GRONINGEN
27-1-2019 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE Azuro BG1 De Smelte SMILDE
2-2-2019 18:15 Orca BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE De Blauwe Golf LEEUWARDEN
9-2-2019 17:15 Aqua'68 BG1DRENTHE BG1 Bolsward/ FZC54' De Bonte Wever ASSEN
16-2-2019 16:30 WSG ESTA (SG) BJ1 Aqua'68 BG1DRENTHE Aquarena EMMEN
2-3-2019 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE WSG ESTA (SG) BJ1 De Bonte Wever ASSEN
17-3-2019 13:30 GZVW BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE De Watertoren WINSCHOTEN
23-3-2019 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE HZPC/AvǸna (SG) BG1 De Bonte Wever ASSEN
6-4-2019 18:00 DraGor (SG) BG1 Aqua'68 BG1DRENTHE De Welle DRACHTEN
14-4-2019 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE De Reest BG1 De Smelte SMILDE
Aqua'68 pupillen, 2e klasse D 2e helft
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
Volgt volgt volgt volgt volgt volgt
Juryrooster
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Jury 1 Jury 2 Jury 3
8-9-2018 18:30 Aqua'68 H1 Midden-Drenthe (SG) H1 Annemieke Jeantien Rowan
22-9-2018 18:30 Aqua'68 H1 TriVia H2 Lars Eric Martin
23-9-2018 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE TriVia BG1 Hans Koen Gert-Jan
6-10-2018 15:15 Aqua'68 D1 GZVW Da1 Rodger Eelke Maikel
6-10-2018 16:00 Aqua'68 H1 De Walvisch H2 Sanne Michelle Anniek
7-10-2018 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE Orca BG1 Abel Matthijs Jaap-Jan
3-11-2018 18:00 Aqua'68 H1 AJ team Beatrijs Kirsten Femke
10-11-208 17:15 Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE Wetterwille CG 1 Emma Heleen Annemieke
10-11-2018 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE GZVW BG1 Roald Henk-hielke Ricardo
10-11-2018 19:00 Aqua'68 D1 Wetterwille Da1 Wijbren Henry Lars
10-11-2018 19:45 Aqua'68 H2 GZVW H3 Patrick Hans Koen
10-11-2018 20:30 Aqua'68 H1 GZVW H1 Eric Martin Roald
24-11-2018 18:00 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 Gert-Jan Rodger Eelke
24-11-2018 18:45 Aqua'68 H1 De Granaet H1 Henk-hielke Ricardo Wijbren
1-12-2018 17:15 Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE Middesee Skelp CG 1 Jeantien Rowan Sanne
1-12-2018 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE DraGor (SG) BG1 Michelle Anniek Beatrijs
1-12-2018 19:00 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 Maikel Abel Matthijs
1-12-2018 19:45 Aqua'68 H1 TriVia H3 Kirsten Femke Emma
26-1-2019 18:00 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 Jaap-Jan Patrick Hans
26-1-2019 18:45 Aqua'68 H1 Azuro H1 Heleen Annemieke Jeantien
27-1-2019 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE Azuro BG1 Henry Lars Eric
2-2-2019 18:00 Aqua'68 D1 Moby Dick D1 Martin Roald Henk-hielke
9-2-2019 17:15 Aqua'68 BG1DRENTHE BG1 Bolsward/ FZC54' Rowan Sanne Michelle
9-2-2019 18:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) D1 Ricardo Wijbren Henry
9-2-2019 19:00 Aqua'68 H2 WSG ESTA (SG) H7 Anniek Beatrijs Kirsten
2-3-2019 03:36 Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE WSG ESTA CGÿ2 Femke Emma Heleen
2-3-2019 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE WSG ESTA (SG) BJ1 Lars Eric Martin
2-3-2019 19:00 Aqua'68 D1 GZVW Da1 Koen Gert-Jan Rodger
2-3-2019 19:45 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H4 Eelke Maikel Abel
2-3-2019 20:30 Aqua'68 H1 Orca H2 Roald Henk-hielke Ricardo
23-3-2019 17:15 Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE Dragor (SG) CG 1 Annemieke Rowan Sanne
23-3-2019 18:00 Aqua'68 BG1DRENTHE HZPC/AvǸna (SG) BG1 Wijbren Henry Lars
23-3-2019 19:00 Aqua'68 D1 Midden-Drenthe (SG) D1 Matthijs Jaap-Jan Patrick
23-3-2019 19:45 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 Michelle Anniek Beatrijs
13-4-2019 19:30 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 Hans Koen Gert-Jan
13-4-2019 20:15 Aqua'68 H1 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 Eric Martin Roald
14-4-2019 14:00 Aqua'68 BG1DRENTHE De Reest BG1 Rodger Eelke Maikel