Waterpolo – Agenda

Voor actuele informatie over standen, uitslagen en het wedstrijdrooster kunt u ook kijken op de website van de KNZB. Let wel: de agenda is aan wijzigingen onderhevig! Wanneer er wijzigingen optreden, zal u dit op tijd worden gemeld middels een email of is het te lezen op de website.

Heren 1, District 1e klasse
Datum,Tijd,Thuisteam,Uitteam,Accommodatie,Plaats
8-9-2018,18:30,Aqua'68 H1,Midden-Drenthe (SG) H1,De Bonte Wever,ASSEN
22-9-2018,18:30,Aqua'68 H1,TriVia H2,De Bonte Wever,ASSEN
30-9-2018,14:30,Azuro H1,Aqua'68 H1,Dubbelslag,DELFZIJL
6-10-2018,16:00,Aqua'68 H1,De Walvisch H2,De Bonte Wever,ASSEN
14-10-2018,09:00,AJ team,Aqua'68 H1,Pagedal,STADSKANAAL
20-10-2018,18:00,De Plons H1,Aqua'68 H1,Sportcomplex De Swaneburg,COEVORDEN
3-11-2018,18:00,Aqua'68 H1,AJ team,De Bonte Wever,ASSEN
10-11-2018,20:30,Aqua'68 H1,GZVW H1,De Bonte Wever,ASSEN
24-11-2018,18:45,Aqua'68 H1,De Granaet H1,De Bonte Wever,ASSEN
1-12-2018,19:45,Aqua'68 H1,TriVia H3,De Bonte Wever,ASSEN
8-12-2018,18:30,MiddelsǸ-Skelp (SG) H1,Aqua'68 H1,It Gryn,STIENS
19-1-2019,16:30,TriVia H2,Aqua'68 H1,Helperbad,GRONINGEN
26-1-2019,18:45,Aqua'68 H1,Azuro H1,De Bonte Wever,ASSEN
2-2-2019,16:00,De Walvisch H2,Aqua'68 H1,De Parrel,GRONINGEN
16-2-2019,20:00,Orca H2,Aqua'68 H1,De Blauwe Golf,LEEUWARDEN
2-3-2019,20:30,Aqua'68 H1,Orca H2,De Bonte Wever,ASSEN
17-3-2019,17:30,GZVW H1,Aqua'68 H1,De Watertoren,WINSCHOTEN
30-3-2019,17:50,De Granaet H1,Aqua'68 H1,Tolhuisbad,DOKKUM
6-4-2019,20:45,TriVia H3,Aqua'68 H1,Helperbad,GRONINGEN
13-4-2019,20:15,Aqua'68 H1,MiddelsǸ-Skelp (SG) H1,De Bonte Wever,ASSEN
Heren 2, District 2e klasse
Datum,Tijd,Thuisteam,Uitteam,Accommodatie,Plaats
14-10-2018,18:30,WSG ESTA (SG) H7,Aqua'68 H2,De Watertoren,WINSCHOTEN
10-11-2018,19:45,Aqua'68 H2,GZVW H3,De Bonte Wever,ASSEN
24-11-2018,18:00,Aqua'68 H2,Midden-Drenthe (SG) H3,De Bonte Wever,ASSEN
8-12-2018,17:50,Moby Dick H2,Aqua'68 H2,Sportcomplex De Swaneburg,COEVORDEN
15-12-2018,19:45,De Inktvis H1,Aqua'68 H2,De Kalkwijck,HOOGEZAND
9-2-2019,19:00,Aqua'68 H2,WSG ESTA (SG) H7,De Bonte Wever,ASSEN
16-2-2019,17:45,Midden-Drenthe (SG) H4,Aqua'68 H2,De Peppel,BEILEN
2-3-2019,19:45,Aqua'68 H2,Midden-Drenthe (SG) H4,De Bonte Wever,ASSEN
17-3-2019,14:30,GZVW H3,Aqua'68 H2,De Watertoren,WINSCHOTEN
23-3-2019,19:45,Aqua'68 H2,De Inktvis H1,De Bonte Wever,ASSEN
30-3-2019,20:15,Midden-Drenthe (SG) H3,Aqua'68 H2,De Peppel,BEILEN
13-4-2019,19:30,Aqua'68 H2,Moby Dick H2,De Bonte Wever,ASSEN
Dames 1, District 2e klasse A
Datum,Tijd,Thuisteam,Uitteam,Accommodatie,Plaats
15-9-2018,18:00,Midden-Drenthe (SG) D1,Aqua'68 D1,De Peppel,BEILEN
29-9-2018,17:45,Moby Dick D1,Aqua'68 D1,Sportcomplex De Swaneburg,COEVORDEN
6-10-2018,15:15,Aqua'68 D1,GZVW Da1,De Bonte Wever,ASSEN
20-10-2018,17:00,Wetterwille Da1,Aqua'68 D1,De Wetterstins,BURGUM
4-11-2018,15:30,GZVW Da1,Aqua'68 D1,De Watertoren,WINSCHOTEN
10-11-2018,19:00,Aqua'68 D1,Wetterwille Da1,De Bonte Wever,ASSEN
1-12-2018,19:00,Aqua'68 D1,WSG ESTA (SG) Da2,De Bonte Wever,ASSEN
19-1-2019,17:45,Midden-Drenthe (SG) D1,Aqua'68 D1,De Peppel,BEILEN
26-1-2019,18:00,Aqua'68 D1,WSG ESTA (SG) Da2,De Bonte Wever,ASSEN
2-2-2019,18:00,Aqua'68 D1,Moby Dick D1,De Bonte Wever,ASSEN
9-2-2019,18:00,Aqua'68 D1,Midden-Drenthe (SG) D1,De Bonte Wever,ASSEN
2-3-2019,19:00,Aqua'68 D1,GZVW Da1,De Bonte Wever,ASSEN
16-3-2019,18:30,Wetterwille Da1,Aqua'68 D1,De Wetterstins,BURGUM
23-3-2019,19:00,Aqua'68 D1,Midden-Drenthe (SG) D1,De Bonte Wever,ASSEN
30-3-2019,09:00,WSG ESTA (SG) Da2,Aqua'68 D1,Pagedal,STADSKANAAL
6-4-2019,18:45,Moby Dick D1,Aqua'68 D1,Sportcomplex De Swaneburg,COEVORDEN
Aqua'68 BG1 (gemengd-B <17), 2e klasse A
Datum,Tijd,Thuisteam,Uitteam,Accommodatie,Plaats
23-9-2018,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,TriVia BG1,De Smelte,SMILDE
30-9-2018,13:30,Azuro BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,Dubbelslag,DELFZIJL
7-10-2018,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,Orca BG1,De Smelte,SMILDE
13-10-2018,17:00,BG1 Bolsward/ FZC54',Aqua'68 BG1DRENTHE,Vitaloo,BOLSWARD
10-11-2018,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,GZVW BG1,De Bonte Wever,ASSEN
18-11-2018,18:15,HZPC/AvǸna (SG) BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,Sportstad Heerenveen BV,HEERENVEEN
1-12-2018,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,DraGor (SG) BG1,De Bonte Wever,ASSEN
8-12-2018,17:00,De Reest BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,Bad Hesselingen,MEPPEL
19-1-2019,14:30,TriVia BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,Helperbad,GRONINGEN
27-1-2019,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,Azuro BG1,De Smelte,SMILDE
2-2-2019,18:15,Orca BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,De Blauwe Golf,LEEUWARDEN
9-2-2019,17:15,Aqua'68 BG1DRENTHE,BG1 Bolsward/ FZC54',De Bonte Wever,ASSEN
16-2-2019,16:30,WSG ESTA (SG) BJ1,Aqua'68 BG1DRENTHE,Aquarena,EMMEN
2-3-2019,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,WSG ESTA (SG) BJ1,De Bonte Wever,ASSEN
17-3-2019,13:30,GZVW BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,De Watertoren,WINSCHOTEN
23-3-2019,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,HZPC/AvǸna (SG) BG1,De Bonte Wever,ASSEN
6-4-2019,18:00,DraGor (SG) BG1,Aqua'68 BG1DRENTHE,De Welle,DRACHTEN
14-4-2019,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,De Reest BG1,De Smelte,SMILDE
Aqua'68 pupillen, 2e klasse D 2e helft
Datum,Aanvangstijd,Thuis team,Uit team,Naam accommodatie,Plaats
Volgt, volgt, volgt,volgt, volgt, volgt
Juryrooster
Datum,Tijd,Thuisteam,Uitteam,Jury 1,Jury 2,Jury 3
8-9-2018,18:30,Aqua'68 H1,Midden-Drenthe (SG) H1,Annemieke,Jeantien,Rowan
22-9-2018,18:30,Aqua'68 H1,TriVia H2,Lars,Eric,Martin
23-9-2018,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,TriVia BG1,Hans,Koen,Gert-Jan
6-10-2018,15:15,Aqua'68 D1,GZVW Da1,Rodger,Eelke,Maikel
6-10-2018,16:00,Aqua'68 H1,De Walvisch H2,Sanne,Michelle,Anniek
7-10-2018,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,Orca BG1,Abel,Matthijs,Jaap-Jan
3-11-2018,18:00,Aqua'68 H1,AJ team,Beatrijs,Kirsten,Femke
10-11-208,17:15,Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE,Wetterwille CG 1,Emma,Heleen,Annemieke
10-11-2018,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,GZVW BG1,Roald,Henk-hielke,Ricardo
10-11-2018,19:00,Aqua'68 D1,Wetterwille Da1,Wijbren,Henry,Lars
10-11-2018,19:45,Aqua'68 H2,GZVW H3,Patrick,Hans,Koen
10-11-2018,20:30,Aqua'68 H1,GZVW H1,Eric,Martin,Roald
24-11-2018,18:00,Aqua'68 H2,Midden-Drenthe (SG) H3,Gert-Jan,Rodger,Eelke
24-11-2018,18:45,Aqua'68 H1,De Granaet H1,Henk-hielke,Ricardo,Wijbren
1-12-2018,17:15,Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE, Middesee Skelp CG 1,Jeantien,Rowan,Sanne
1-12-2018,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,DraGor (SG) BG1,Michelle,Anniek,Beatrijs
1-12-2018,19:00,Aqua'68 D1,WSG ESTA (SG) Da2,Maikel,Abel,Matthijs
1-12-2018,19:45,Aqua'68 H1,TriVia H3,Kirsten,Femke,Emma
26-1-2019,18:00,Aqua'68 D1,WSG ESTA (SG) Da2,Jaap-Jan,Patrick,Hans
26-1-2019,18:45,Aqua'68 H1,Azuro H1,Heleen,Annemieke,Jeantien
27-1-2019,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,Azuro BG1,Henry,Lars,Eric
2-2-2019,18:00,Aqua'68 D1,Moby Dick D1,Martin,Roald,Henk-hielke
9-2-2019,17:15,Aqua'68 BG1DRENTHE,BG1 Bolsward/ FZC54',Rowan,Sanne,Michelle
9-2-2019,18:00,Aqua'68 D1,Midden-Drenthe (SG) D1,Ricardo,Wijbren,Henry
9-2-2019,19:00,Aqua'68 H2,WSG ESTA (SG) H7,Anniek,Beatrijs,Kirsten
2-3-2019,03:36,Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE,WSG ESTA CGÿ2 ,Femke,Emma,Heleen
2-3-2019,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,WSG ESTA (SG) BJ1,Lars,Eric,Martin
2-3-2019,19:00,Aqua'68 D1,GZVW Da1,Koen,Gert-Jan,Rodger
2-3-2019,19:45,Aqua'68 H2,Midden-Drenthe (SG) H4,Eelke,Maikel,Abel
2-3-2019,20:30,Aqua'68 H1,Orca H2,Roald,Henk-hielke,Ricardo
23-3-2019,17:15,Middden-Drentheÿ (SG) CGREGIODRENTHE,Dragor (SG) CG 1 ,Annemieke,Rowan,Sanne
23-3-2019,18:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,HZPC/AvǸna (SG) BG1,Wijbren,Henry,Lars
23-3-2019,19:00,Aqua'68 D1,Midden-Drenthe (SG) D1,Matthijs,Jaap-Jan,Patrick
23-3-2019,19:45,Aqua'68 H2,De Inktvis H1,Michelle,Anniek,Beatrijs
13-4-2019,19:30,Aqua'68 H2,Moby Dick H2,Hans,Koen,Gert-Jan
13-4-2019,20:15,Aqua'68 H1,MiddelsǸ-Skelp (SG) H1,Eric,Martin,Roald
14-4-2019,14:00,Aqua'68 BG1DRENTHE,De Reest BG1,Rodger,Eelke,Maikel