Waterpolo – Agenda

Voor actuele informatie over standen, uitslagen en het wedstrijdrooster kunt u ook kijken op de website van de KNZB. Let wel: de agenda is aan wijzigingen onderhevig! Wanneer er wijzigingen optreden, zal u dit op tijd worden gemeld middels een email of is het te lezen op de website.

Heren 1, District 1e klasse
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21-9-2019 19:00 Aqua'68 H1 De Granaet H1 De Bonte Wever ASSEN
28-9-2019 21:30 Orca H2 Aqua'68 H1 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
5-10-2019 20:00 Aqua'68 H1 De Reest H2 De Bonte Wever ASSEN
19-10-2019 18:00 Neptunia'24 H2 Aqua'68 H1 Zwem- en recreatiebad It Rak SNEEK
2-11-2019 18:45 WSG ESTA (SG) H3 Aqua'68 H1 Aquarena EMMEN
9-11-2019 19:00 Aqua'68 H1 GZVW H1 De Bonte Wever ASSEN
17-11-2019 17:30 Aqua'68 H1 TriVia H2 De Bonte Wever ASSEN
1-12-2019 19:30 Ritola-Zwemmen en Wa H1 Aqua'68 H1 Aqualaren ZUIDLAREN
7-12-2019 19:45 Aqua'68 H1 De Walvisch H2 De Bonte Wever ASSEN
14-12-2019 19:30 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 Aqua'68 H1 It Gryn STIENS
21-12-2019 17:45 Midden-Drenthe (SG) H1 Aqua'68 H1 De Peppel BEILEN
11-1-2020 19:00 Aqua'68 H1 Orca H2 De Bonte Wever ASSEN
25-1-2020 16:05 De Reest H2 Aqua'68 H1 Bad Hesselingen MEPPEL
1-2-2020 19:00 Aqua'68 H1 Neptunia'24 H2 De Bonte Wever ASSEN
8-2-2020 17:50 De Granaet H1 Aqua'68 H1 Tolhuisbad DOKKUM
15-2-2020 19:00 Aqua'68 H1 WSG ESTA (SG) H3 De Bonte Wever ASSEN
8-3-2020 17:30 GZVW H1 Aqua'68 H1 De Watertoren WINSCHOTEN
21-3-2020 19:00 TriVia H2 Aqua'68 H1 Helperbad GRONINGEN
4-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 Ritola-Zwemmen en Wa H1 De Bonte Wever ASSEN
11-4-2020 15:15 De Walvisch H2 Aqua'68 H1 HIS/ Willem Alexander Bad GRONINGEN
18-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 De Bonte Wever ASSEN
25-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 Midden-Drenthe (SG) H1 De Bonte Wever ASSEN
Heren 2, District 2e klasse
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21-9-2019 20:00 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 De Bonte Wever ASSEN
29-9-2019 17:30 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 De Bonte Wever ASSEN
12-10-2019 19:00 De Inktvis H1 Aqua'68 H2 De Kalkwijck HOOGEZAND
12-10-2019 19:10 Neptunia'24 H4 Aqua'68 H2 Zwem- en recreatiebad It Rak SNEEK
19-10-2019 15:15 ZPC Hoogeveen H1 Aqua'68 H2 De Dolfijn HOOGEVEEN
3-11-2019 16:45 WSG ESTA (SG) H7 Aqua'68 H2 Pagedal STADSKANAAL
9-11-2019 20:00 Aqua'68 H2 GZVW H3 De Bonte Wever ASSEN
16-11-2019 17:45 Midden-Drenthe (SG) H3 Aqua'68 H2 De Peppel BEILEN
30-11-2019 20:00 De Inktvis H1 Aqua'68 H2 De Kalkwijck HOOGEZAND
14-12-2019 19:45 Aqua'68 H2 ZPC Hoogeveen H1 De Bonte Wever ASSEN
21-12-2019 18:10 Moby Dick H2 Aqua'68 H2 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
11-1-2020 20:00 Aqua'68 H2 WSG ESTA (SG) H7 De Bonte Wever ASSEN
26-1-2020 14:30 GZVW H3 Aqua'68 H2 De Watertoren WINSCHOTEN
1-2-2020 20:00 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 De Bonte Wever ASSEN
7-3-2020 15:15 ZPC Hoogeveen H1 Aqua'68 H2 De Dolfijn HOOGEVEEN
22-3-2020 17:30 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 De Bonte Wever ASSEN
5-4-2020 17:30 WSG ESTA (SG) H7 Aqua'68 H2 Pagedal STADSKANAAL
11-4-2020 18:15 Aqua'68 H2 GZVW H3 De Bonte Wever ASSEN
19-4-2020 13:00 Midden-Drenthe (SG) H3 Aqua'68 H2 De Smelte SMILDE
25-4-2020 19:15 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 De Bonte Wever ASSEN
Dames 1, District 2e klasse A
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
21-9-2019 18:15 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 De Bonte Wever ASSEN
28-9-2019 18:45 Moby Dick Da1 Aqua'68 D1 Sportcomplex De Swaneburg COEVORDEN
5-10-2019 19:15 Aqua'68 D1 WSG Westergo (SG) Da1 De Bonte Wever ASSEN
2-11-2019 17:00 WSG ESTA (SG) Da3 Aqua'68 D1 Pagedal STADSKANAAL
9-11-2019 18:15 Aqua'68 D1 Orca Da1 De Bonte Wever ASSEN
16-11-2019 19:00 De Inktvis Da1 Aqua'68 D1 De Kalkwijck HOOGEZAND
7-12-2019 19:00 Aqua'68 D1 De Walvisch Da2 De Bonte Wever ASSEN
14-12-2019 19:00 Aqua'68 D1 Moby Dick Da1 De Bonte Wever ASSEN
21-12-2019 18:45 WSG Westergo (SG) Da1 Aqua'68 D1 Recreatiebad Bloemketerp FRANEKER
11-1-2020 18:15 Aqua'68 D1 Reest D1 De Bonte Wever ASSEN
18-1-2020 19:15 Reest D1 Aqua'68 D1 Bad Hesselingen MEPPEL
26-1-2020 15:45 WSG ESTA (SG) Da2 Aqua'68 D1 Pagedal STADSKANAAL
1-2-2020 18:15 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da3 De Bonte Wever ASSEN
8-2-2020 19:15 Orca Da1 Aqua'68 D1 De Blauwe Golf LEEUWARDEN
15-2-2020 18:15 Aqua'68 D1 De Inktvis Da1 De Bonte Wever ASSEN
21-3-2020 16:20 De Walvisch Da2 Aqua'68 D1 HIS/ Willem Alexander Bad GRONINGEN
Aqua'68 BG1 (gemengd-B <17), 2e klasse A
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
volgt
Aqua'68 pupillen, 2e klasse D 2e helft
Datum Aanvangstijd Thuis team Uit team Naam accommodatie Plaats
Volgt
Juryrooster
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Jury 1 Jury 2 Jury 3
21-9-2019 18:15 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da2 Nieboer, Kirsten Houtsma, Hans Thomas, Michelle
21-9-2019 19:00 Aqua'68 H1 De Granaet H1 Schaart, Femke Jong, Wijbren de Kikkert, Rowan
21-9-2019 20:00 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 Meijboom, Eelke Peters, Maikel Schikan, Gert-Jan
29-9-2019 18:15 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 Knol, Roald Kuiper, Ricardo Lammerts, Eric
5-10-2019 18:30 BAS Waterpolo BG1 TriVia BG1 Dam, Anniek van Harriet Houwing Hooft, Sanne t
5-10-2019 19:15 Aqua'68 D1 WSG Westergo (SG) Da1 Douwstra, Jaap-Jan Graver, Martin Groenhart, Raymond
5-10-2019 20:00 Aqua'68 H1 De Reest H2 Kampherbeek, Beatrijs Marleen Speelman Naomi Broekman
9-11-2019 18:15 Aqua'68 D1 Orca Da1 Lammerts, Eric Jong, Wijbren de Thomas, Dennis
9-11-2019 19:00 Aqua'68 H1 GZVW H1 Blomsma, Dian Nadine Schaart, Femke
9-11-2019 20:00 Aqua'68 H2 GZVW H3 Meijboom, Eelke Peters, Maikel Schikan, Gert-Jan
17-11-2019 17:30 Aqua'68 H1 TriVia H2 Nieboer, Kirsten Thomas, Michelle Kikkert, Rowan
7-12-2019 18:15 BAS Waterpolo BG1 MiddelsǸ-Skelp (SG) BG1 Douwstra, Jaap-Jan Graver, Martin Groenhart, Raymond
7-12-2019 19:00 Aqua'68 D1 De Walvisch Da2 Meijboom, Eelke Peters, Maikel Schikan, Gert-Jan
7-12-2019 19:45 Aqua'68 H1 De Walvisch H2 Schuiling-De Reus, Annemieke Dam, Anniek van Harriet Houwing
14-12-2019 19:00 Aqua'68 D1 Moby Dick Da1 Knol, Roald Eeks, Lars van Houtsma, Hans
14-12-2019 19:45 Aqua'68 H2 ZPC Hoogeveen H1 Hooft, Sanne t Kampherbeek, Beatrijs Marleen Speelman
11-1-2020 18:15 Aqua'68 D1 Reest D1 Lammerts, Eric Jong, Wijbren de Knol, Roald
11-1-2020 19:00 Aqua'68 H1 Orca H2 Blomsma, Dian Nadine Schaart, Femke
11-1-2020 20:00 Aqua'68 H2 WSG ESTA (SG) H7 Naomi Broekman Schuiling-De Reus, Annemieke Dam, Anniek van
1-2-2020 18:15 Aqua'68 D1 WSG ESTA (SG) Da3 Thomas, Dennis Eeks, Lars van Houtsma, Hans
1-2-2020 19:00 Aqua'68 H1 Neptunia'24 H2 Nieboer, Kirsten Thomas, Michelle Kikkert, Rowan
1-2-2020 20:00 Aqua'68 H2 Midden-Drenthe (SG) H3 Harriet Houwing Hooft, Sanne t Kampherbeek, Beatrijs
15-2-2020 18:15 Aqua'68 D1 De Inktvis Da1 Douwstra, Jaap-Jan Graver, Martin Groenhart, Raymond
15-2-2020 19:00 Aqua'68 H1 WSG ESTA (SG) H3 Marleen Speelman Naomi Broekman Schuiling-De Reus, Annemieke
22-3-2020 17:30 Aqua'68 H2 Moby Dick H2 Dam, Anniek van Harriet Houwing Hooft, Sanne t
4-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 Ritola-Zwemmen en Wa H1 Lammerts, Eric Jong, Wijbren de Knol, Roald
11-4-2020 18:15 Aqua'68 H2 GZVW H3 Meijboom, Eelke Peters, Maikel Schikan, Gert-Jan
18-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 MiddelsǸ-Skelp (SG) H1 Blomsma, Dian Nadine Schaart, Femke
25-4-2020 18:15 Aqua'68 H1 Midden-Drenthe (SG) H1 Nieboer, Kirsten Thomas, Michelle Kikkert, Rowan
25-4-2020 19:15 Aqua'68 H2 De Inktvis H1 Douwstra, Jaap-Jan Graver, Martin Groenhart, Raymond